3.29.2019

Про легальну і нелегальну алкогольну отруту у Чернігівській області


Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області спільно з Північним регіональним управлінням Державної прикордонної служби України під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили діяльність незаконного виробництва небезпечного для здоров’я алкогольного сурогату. 

Цього разу підпільний цех, у якому виробляли фальсифікат, працював у гаражному приміщенні обласного центру. Виробництво здійснювалось шляхом змішування спирту невідомого походження з водою та іншими харчовими домішками з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво.

З підпільного «алкоцеху» у Чернігові поліція вилучила півтори тонни фальсифікату Загрозливим фактором для здоров’я споживачів було й те, що реалізація фальсифікованих алкогольних напоїв здійснювалась як у традиційних скляних пляшках, так і в пластикових пакетах, так званих bag-in-box, а також у пластикових пляшках різного об’єму. При чому на 2-літрових «bag-in-box» було нанесено логотипи елітних алкогольних напоїв. За місяць фальсифікатори виготовляли понад 30 тисяч літрів алкоголю.

Крім «виробництва», злочинці налагодили канал постачання та реалізації незаконно ввезеної тютюнової та алкогольної продукції без марок акцизного податку та з маркуванням «duty free». 

Недоброякісну продукцію ділки збували оптовим покупцям, використовуючи мережу інтернет, через відкриту сторінку в соціальній мережі «ВКонтакте» та з використанням мобільних додатків «WhatsApp» та «Viber».

За результатами проведених 10 обшуків у місцях виготовлення та зберігання фальсифікату, а також в автомобілі, на якому здійснювалось його транспортування, із незаконного обігу вилучено 1 300 літрів спирту, 840 літрів алкогольних «напоїв» та 220 пачок тютюнових виробів. 

Крім цього, також було вилучено обладнання для виготовлення, розливу та пакування алкогольних напоїв, барвники та ароматизатори, порожня тара «bag-in-box», пластикові ємності із залишками спирту, фурнітура та транспортний засіб.

На даний час триває досудове розслідування щодо кримінального провадження, зареєстрованого за ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут і транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.
______________
Коментар від tverezo-che.org
Насправді великої різниці між «фальсифікатом» та «не фальсифікатом» не існує, тому що при виготовлені алкогольної суміші використовується спирт та вода. Це лише алкогольна демагогія, яка приховує реальну природу алкоголізму та алкогольної отрути.

висновки cheline.com.ua наступні:
змішування спирту невідомого походження з водою - це фальсифікат
змішування спирту відомого походження з водою - це традиційні дозволені законом алкогольні «напої»...   
тобто, якщо алкогольні вироби виробляє алкогольна фірма - це добре, а якщо виробляє підпільний цех - це зло. Насправді і перще і друге - є зло, але про це не пишуть.

Кожний легальний завод з виробництва алкогольних виробів саме і робить це - змішує спирт з водою, тобто отруює воду етанолом, тобто виробляє отруйну воду та маскує цю суміш під назву «алкогольні напої»

Будь-яка пропозиція алкогольна мафії вирішити проблему «сурогатів» - це не більше ніж демагогія на рахунок продовження отруєння населення алкогольними сумішами.

Якщо хтось активно виступає проти виробництва «фільсифікату», то він повинен виступати і проти легального алкоголю у супермаркетах та магазинах.


_______________

Підписуйтесь на новини сайту "Тверезий Чернігів", та на наші канали у соцмережах, щоб завжди бути проінформованим з важливих алкогольно-тютюнових питань та подій, які відбуваються в Україні та світі.

3.22.2019

РПЦ Даёшь народу «качественную» алкогольную отраву

На фото священик Виборзької єпархії - протоієрей Сергій Бельков

Православна Церква підтримує законопроект МОЗ РФ про заборону продажу алкоголю особам до 21 року ... але не все так гарно, як воно виглядає на перший погляд...

У Громадській палаті Росії пройшли слухання на тему ініціативи з робочою назвою «Закон 21». Законопроект передбачає заборону продажу особам до 21 року алкогольної продукції з вмістом етилового спирту понад 16,5%. В обговоренні приймали участь експерти Церкви, Ради Федерації, Державної Думи ФС РФ і громадських організацій.

«Якщо говорити про скорочення смертності в групі працездатного населення, то скорочення вживання алкоголю є необхідною умовою, - сказав заступник міністра охорони здоров'я Олег Салагаєв. - Ранній початок вживання алкоголю збільшує і форми ризикованого споживання, і ймовірність захворювання на алкоголізм. Тому залишати без уваги ці питання ми не можемо ».

Він зазначив, що ініціативу підтримують 50 регіонів Росії і закликав брати участь в складанні тексту законопроекту через Федеральний портал проектів нормативних правових актів.

З боку Церкви в слуханнях взяв участь керівник Координаційного центру з протидії алкоголізму та затвердженню тверезості Синодального відділу з церковної благодійності та соціального служіння Валерій Доронкін. «Будь-які державні заходи, спрямовані на захист здоров'я і мінімізацію смерті від алкоголю, звичайно ж, в Церкві підтримують, - зазначив Валерій Доронкін. - Послідовно з 2009 року Церква активно займається цією проблемою, був створений Церковно-громадської ради із захисту від алкогольної загрози ».

Представник Синодального відділу підкреслив, що боротьба з алкоголізмом відноситься до сфери суспільної культури, і її не можна здійснювати тільки на законодавчому рівні: «Потрібно змінювати уявлення людей, допомагати формувати позитивне ставлення до тверезого способу життя. У зв'язку з цим ми вирішили з 2014 року відродити традицію святкування Дня тверезості. Вона була широко підтримана в суспільстві і ЗМІ. З роками цей інтерес зростає ».

Валерій Доронкін також закликав звернути увагу на можливість створення в Росії особливих спеціалізованих територій з підвищеними заходами захисту громадян від алкоголю.

Багато громадських палати і громадські активісти в регіонах висловилися в підтримку запропонованої ініціативи. Глави Удмуртії, Чувашії, Карачаєво-Черкесії та Інгушетії записали відеозвернення на підтримку «Закону 21», які були показані в ОП РФ учасникам слухань.

Раніше ініціативу, спрямовану на підвищення віку для покупки алкоголю, підтримали голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків митрополит Волоколамський Іларіон і голова Синодального відділу із взаємин Церкви з суспільством і ЗМІ Володимир Легойда.

Громадське слухання пройшло з ініціативи члена Комісії ГП РФ з фізичної культури і популяризації здорового способу життя та керівника федерального проекту «Твереза ​​Росія» Султана Хамзаєва.

Громадська палата РФ з 2015 року веде громадський моніторинг ставлення громадян і політиків до громадської ініціативи з робочою назвою «Закон 21», спрямованої на підвищення віку продажу алкоголю, зниження рівня споживання алкоголю в молодіжному середовищі та популяризації норм захисту власного здоров'я серед громадян Росії. За даними Всеросійського центру вивчення громадської думки, більше 70% росіян вже третій рік підтримують дану громадську ініціативу.

Але: благочинний Приозерского округу, член Координаційної ради з протидії наркоманії та алкоголізму при Синодальному відділі з благодійності та соціального служіння Руської Православної Церкви, член Громадської групи Російської Федерації по захисту громадян від наркотичної, алкогольної та тютюнової загрози, керівник мережі реабілітаційних центрів Виборзькій єпархії протоієрей Сергій Бельков в інтерв'ю заявив, що негативно сприймає ініціативу підвищення віку покупців алкогольної продукції.

«Не варто насильно пов'язувати пропаганду здорового способу життя з підвищенням віку, з якого можна купувати алкоголь, - вважає отець Сергій. - Ніхто не сумнівається, що надмірне вживання алкоголю впливає на здоровий спосіб життя, але ж держава не нав'язує розпивання алкогольних напоїв. Краще б держава здійснила монополію на виробництво алкоголю для підвищення якості продукції, адже сьогодні багато людей, що випивають по святах, підривають здоров'я через неякісні алкогольних напоїв ».
___________
Коментар:
Алкогольний священник Сергій нахабно бреше про «неякісні алкогольні напої», тобто виступає у ролі алкогольного лобіста!

Алкоголь не може бути «тим, що живить» тобто напоєм. Алкоголь - наркотична отрута, саме тому називати алкоголь «напоєм» - це наркотична семантична диверсія, добре продумана виробниками алкоголю.

Саме тому взагалі не існує в природі "неякісних алкогольних напоїв» - тобто «неякісної алкогольної отрути». У отрут одна якість - отрута!

Монополія на виробництво алкоголю не дає особливого ефекту, так як при монополії держави на алкоголь без змін в законодавстві, ніяких змін не буде і споживання алкогольно-тютюнових отрут не знизиться.

Насильно нав'язувати пропаганду здорового способу життя не вийде, так як держава своїми алкогольно-тютюновими законами захищає масове споживання алкогольно-тютюнової отрути. 

Усе алкогольно-тютюнову законодавство України, Білорусії і РФ створено для процвітання бізнесу алкогольно-тютюнових виробників. У країні панує справжній алкогольно-тютюновий геноцид населення. 

Замість пропаганди тверезого способу життя, повсюдно нав'язується помірне споживання алкогольно-тютюнової отрути - тобто теорія «безпечної дози» алкоголю і тютюну.

Алкогольно-тютюнові виробники отрути можуть безперешкодно рекламувати свою продукцію і обробляти нею свідомість дітей та підлітків. І як ми бачимо на вказаному вище прикладі, навіть деякі священики активно беруть участь в лобіюванні алкогольного бізнесу і впровадження алкогольних абсурдів та софізмів в масову свідомість громадян.
_______________
Підписуйтесь на новини сайту "Тверезий Чернігів", та на наші канали у соцмережах, щоб завжди бути проінформованим з важливих алкогольно-тютюнових питань та подій, які відбуваються в Україні та світі.

3.12.2019

П'ють - але не п'ють, палять - але не палять...

ПОРОШЕНКО:
Шкідливих звичок у Порошенка небагато. Він не курить, може дозволити залити в себе келих білого сухого вина, або трохи віскі з льодом чи бокал пива.
Горілку Петро Олексійович не любить. Натомість вживає енергетик Red Bull без цукру, який регулярно попиває, щоб боротися зі втомою.

ЗЕЛЕНСЬКИЙ:
Володимир Зеленський. Кавоман, якого змусили «кинути палити»

Активно дбати про своє здоров'я комік почав десь три роки тому: він займався і тайським боксом, і бігом, і плаванням, і силовими вправами, і пілатесом.

Поступово Зеленський відмовився від фастфуду та «кинув палити».
"Це був проект нашої донечки. Вона жахливо реагувала на те, що тато курить, пиляла його кожного дня, влаштовувала рознос: "Ти куриш, будеш хворим, потім помреш". І вона його таки дотисла. Прямо перевіряла: "Ти курив, не курив?" – з гордістю розповідає УП дружина кандидата в президенти Олена Зеленська.

М'ясо з картоплею та каліфорнійське вино. Керівник студії "Квартал 95" прискіпливо ставиться до їжі та намагається прислухатися до порад тренера щодо збалансованого харчування.

Кандидат у президенти майже не вживає алкоголю. Для розслаблення може випити бокал червоного сухого вина. Зеленському смакують класичні каліфорнійські вина з Долини Напа.
У стресових випадках, як виняток з правил, комік дозволяє собі викурити сигарету.[ну так кинув чи не винув?]

Зеленський прискіпливо ставиться до їжі та намагається дослухатися до порад тренера щодо збалансованого харчування.
Навіщо алкогольно-тютюновым наркоманам збалансоване харчування?

ТИМОШЕНКО:
Дієта. Вона не вживає алкоголю, не палить. Заради пристойності на урочистостях чи у когось на дні народження Тимошенко може пригубити келих білого сухого вина чи шампанського.
Щоб тримати себе у формі, Тимошенко дотримується дієти. Їжу їй готують кухарі, що обслуговують офіс на Турівській. Переважно на обід Тимошенко подають перетерті овочеві супи, парові котлети чи варене м'ясо та легкі салати.



тобто, людей вважають за дурнів? 
По-перше, алкоголь не п'ють, їм отруюються...
По-друге... людина не може одночасно вживати та не вживати алкоголь, автор статті на pravda.com.ua - невіглас - звичайний поширювач алкогольного абсурду!
Кандидати у президенти - залежні алкоголіки, Зеленський на додаток ще й тютюновий наркоман!


___________________

Підписуйтесь на новини сайту "Тверезий Чернігів", та на наші канали у соцмережах, щоб завжди бути проінформованим з важливих алкогольно-тютюнових питань та подій, які відбуваються в Україні та світі.