4.02.2019

Переносимість абсурду - властивість Homo sapiens

Абсолютно Новий погляд на причину алкогольно-тютюнової наркоманії: Софізми - основа нікотинової та алкогольної залежності, в основі її лежать софістичні порущення законів Логіки, а не емоційні розлади або фізіологічні потяги людини. Софістичне мислення фіксує алкогольно-тютюнову поведінку і ефективно блокує будь-яку систему допомоги. Нікотиновий (як і алкогольний) наркоман - геній викручування з будь-якої системи допомоги та контролю.

Переносимість абсурду - властивість Homo sapiens! 

Це можна добре показати на прикладі алкогольно-тютюнової залежності. Алкогольно-тютюновий наркоман - це яскравий представник абсурдного мислення, мозок якого заповнений парадоксальними абсурдними висновками,
приклади:

- «Отрута - не є отрута» - все залежить від дози. «Мало ОТРУТИ - не є отрута»- мало алкоголю (доза) - не є ШКОДА(тобто - мало  «ОТРУТИ - не є отрута») ... Абсурд! Софізм!

- «Потрібно пити - та не п'яніти!» Тоді питання - навіщо тоді взагалі пити? Абсурд! Софізм!

- У алкогольного наркомана вода, отруєна ціаністим калієм, є отруєною, але вода отруєна етиловим спиртом отруєною не є. Абсурд! Софізм!

- Алкогольний наркоман називає процентний вміст % спирту в алкогольному виробі «градусами». Абсурд! Софізм!

- Алкогольний отрута потрібно вживати цивілізовано - тобто вміти використовувати. Абсурд! Софізм!

- Алкогольна отрута - це харчування, тобто це те, що живить ... тому і називається - «напоєм». Абсурд! Софізм!

- Потрібно отруїтися алкоголем і вести себе адекватно - «тримати себе в руках». Абсурд! Софізм!

Алкогольні отрути потрібно вміти змішувати, щоб не стало погано вранці. Абсурд! Софізм!

- «Цивілізованим алкогольним людям без психічних проблем, алкоголь - в радість. Абсурд! Софізм!

- У алкогольного наркомана «зловживання» - означає вживання «зла в міру», тобто «мало зла - не є зло». Абсурд! Софізм!

- У алкогольного наркомана «Здоровий спосіб життя» означає - «Вживати алкоголь в компаніях інколи». Абсурд! Софізм!

- У алкогольного наркомана величезна підозра викликає людина, яка «не вміє» в компанії «пригубити» алкоголь, значить у нього є «проблеми з алкоголем». Абсурд! Парадокс!

- Типовий оборот алкоголіка: ... «я не п'ю ... іноді можу випити ...» тобто парадоксальне антиномічній мислення! Абсурд! Софізм!

- Алкогольний наркоман може вам сказати так: «я не п'ю пиво ... або сильний алкоголь ... іноді можу випити келих вина». Абсурд! Софізм!

- Людина може бути здоровим, якщо він себе постійно отруює сигаретними і алкогольними отрутами. Абсурд! Софізм!

- Здоровий, це не той, що живе тверезо, а той - хто помірно вживає алкогольну отруту. Абсурд! Софізм!


Софізми - основа нікотинової та алкогольної залежності, в основі її лежать софістичні порущення законів Логіки, а не емоційні розлади або фізіологічні потяги людини. Софістичне мислення фіксує алкогольно-тютюнову поведінку і ефективно блокує будь-яку систему допомоги. Нікотиновий (як і алкогольний) наркоман - геній викручування з будь-якої системи допомоги і контролю.

Так званий «когнітивний дефіцит» при нікотинової та алкогольної наркоманії є прояв парадоксальною логіки. У алкогольно-тютюнових клієнтів, основний парадокс до якого вони рано чи пізно приходять звучить так: «Випивка - не є випивка» або «Пити та не п'яніти».

Тільки парадоксальне антиномічне та софістичне мислення дозволяє прийти до такого висновку.
Щоб об'єднати в одній особистості ці протиріччя, розум вимушено носити в собі парадокси вказані вище.

Етимологічні значення слів записуються дитині у мозок ще в ранньому дитинстві, якби в дитинстві дитина засвоював справжню(не помилкову) понятійну лексику, то травлення тютюном та алкоголем було б неможливо в принципі.

Тобто слово - це код... символ, який засвоюється ще у ранньому дитинстві.
Щоб сама легальна наркоманія була можлива у дитини в майбутньому, виконали наступний «семантичний трюк» :

1. травлення алкоголем було названо «харчуванням», тобто тим, що нібито «живить» (а не отруює)
2.  отрута-наркотик алкоголь був названий - «напоєм», тобто тим, що нібито «живить» (а не отруює)
3. травлення тютюном було названо «курінням, палінням», а не таким, що отруює ... тобто розмите поняття
4. отрута-наркотик нікотин з складі тютюну був названий - «сигаретою, сигарою, цигаркою», ... тобто також розмиті поняття

Розум залежного не може чітко розрізняти що є КОРИСНИМ, а що є РУЙНІВНИМ ... тобто розум залежного блукає безцільно в лабіринті слів з помилковим або "розмитим" сенсом.

Ті слова (символи), які чітко і правильно визначені, розум зчитує швидко і без проблем, саме тому розум нікотинового наркомана забороняє жувати «ртутні термометри», адже з дитинства мама говорила дитині - не розбий термометр, а то потравимось ртуттю ... слово ртуть - як отрута, дитиною було засвоєне вірно.

Якби мати з дитинства те ж саме говорила своїй дитині: «НЕ дихай отруйним нікотиновим димом, а то помреш раніше строку, бо це отрута, така ж сама як і ртуть», дитина б засвоїла і це значення також правильно. Але як правило батьки палять, тому дитина робить помилковий висновок - цигарки це безпечно!
Терміни – «сигарета» та «курити, палити» - це терміни з невизначеним понятійним змістом.
_______________

_______________

Підписуйтесь на новини сайту "Тверезий Чернігів", та на наші канали у соцмережах, щоб завжди бути проінформованим з важливих алкогольно-тютюнових питань та подій, які відбуваються в Україні та світі.