4.15.2020

Новий метод подолання тютюнової та алкогольної залежності

на двох мовах/на двух языках


Активісти ГО "Тверезий Чернігів" розробили новий революційний метод подолання тютюнової та алкогольної залежності, ... аналогів якому в світі не існує! Можливо проводити як індивідуальні, так і групові заняття. 

У розробці методу також брав активну участь Володимир Юрійович Зав'ялов - професор, доктор медичних наук, психотерапевт Європейського реєстру, лікар-психотерапевт вищої категорії, володар Всесвітньої сертифіката з психотерапії, засновник нового напрямку психологічного консультування, психотерапії та коучінгу «Діаналіз®», засновник інституту Діаналізу у Новосибірську
https://dianalyz.info/dianaliz/ob-avtore

На розробку методу пішло понад 5 років – безліч консультацій, спеціальної літератури, методичних семінарів та практичних занять на территорії України та за її межами.

Парадокси мислення – це основа тютюнової та алкогольної залежності, тобто головная причина абсолютно кожною наркоманії - парадоксальні протиріччя, які вбудовані у мозок людини, а не емоціональні стани або фізична залежність людини. Протиріччя хибного міркування - це протиріччя «словесне», «вигадане».

Сутність підходу до вирішення проблеми: людина, залежна від алкоголю або тютюну, перш за все має залежить від помилок розуму, які підштовхують її до неправильних висновків і як наслідок - до фатальним вчинкив. 

https://www.youtube.com/watch?v=97Xm9ZF2hjQ


russian:

Активисты общественной организации "Трезвый Чернигов" разработали новый революционный метод преодоления табачной и алкогольной зависимости, ... аналогов которому в мире не существует! Можно проводить как индивидуальные, так и групповые занятия.

В разработке метода также принимал активное участие Владимир Юрьевич Завьялов - профессор, доктор медицинских наук, психотерапевт Европейского реестра, врач-психотерапевт высшей категории, обладатель Всемирного сертификата по психотерапии, основатель нового направления психологического консультирования, психотерапии и коучинга «Дианализ®», учредитель института Дианализа в Новосибирске - https://dianalyz.info/dianaliz/ob-avtore.

На разработку метода ушло более 5 лет - множество консультаций, специальной литературы, методических семинаров и практических занятий на территории Украины и за ее пределами.

Парадоксы мышления - основа табачной и алкогольной зависимости, в их основе лежит именно парадоксальность мышления, а не эмоциональные расстройства или физиологические влечения человека. Противоречие неправильного рассуждения — это противоречие «словесное», «выдуманное».

Сущность подхода к решению проблемы: человек, зависимый от алкоголя или табака прежде всего зависим от заблуждений ума, которые подталкивают его к неправильным выводам и как итог – к роковым поступкам. 


Підписуйтесь на новини сайту #ТверезийЧернігів та на наші канали у соцмережах, щоб завжди бути проінформованим з важливих алкогольно-тютюнових питань та подій, які відбуваються в Україні та світі.