10.02.2021

П'ю, але не п'ю | Алкогольна софістика

 

Якщо вчора алкоголік вживав алкогольну отруту, але наприклад він сьогодні її ще не вживав, то тоді він вам скаже, що він не п''є... Тобто він дурить і вас и себе також... 

Взагалі - "П'ю, але не п'ю" - це типова лексична (етимологчна) маніпуліція розумом алкоголіків, алкоголь - наркотична отрута, а не продукт живлення (не питание [рус])... тому правильно треба казати так: я не отруюю себе алкоголем... алкоголь не може вважатись напоєм ні за яких умов, але українське законодавство всупереч законам логіки визначає алкоголь - "напоєм", саме тому алкогольна та тютюнова отрута продається разом з продуктами харчування і це зроблено навмисно....

*****

Слово залишається єдиним універсальним символом, інструментом спілкування з сутністю того, що відбувається в житті людини!
Символом всіх символів є - слово, а відповідно і ім'я, присвоєне за допомогою слова кожному явищу людського буття! ...
Без онтологічного розуміння імен - навколишний світ - глухий і німий, він сповнений темряви та чудовиськ..."П'ю, але не п'ю" ... дуже яскравий приклад софістики у алкоголіків - тобто отруюю себе алкоголем, але не отруюю:Тобто будується така софістична конструкція:
А= «П'ю алкоголь»
В= «Не п'ю алкоголь», бо п малу дозу... тобто мала доза алкоголем не вважається
А і В - суперечливі (контрадикторні) твердження, але
алкоголік стверджує, що: А=В
Таке твердження відразу веде до порушення Законів Логіки – Закону Суперечності:

В правильному логічному мисленні не можна одночасно, по одному і тому ж питанню, взятому в одному і тому ж сенсі, висловлювати два протилежних судження, не можна допускати суперечливих думок.

Два протилежних суперечливих (контрадикторних) висловлювання не можуть бути обидва істинними в один і той же час, в одному і тому ж відношенні.
Правильне мислення не може ґрунтуватися на непослідовних положеннях, з яких одне спростовує інше, одне суперечить іншому в один і той же час, по одному і тому ж питанню.

У процесі міркування про якийсь предмет необхідно мислити саме цей предмет і не можна підміняти його іншим предметом думки.
Твердження - «П'ю, але не п'ю» - це дуже хитра та підступна софістична дурня – тобто це і є софістика – хибне нелогічне та парадоксальне твердження алкоголіків... 

Софізм зазвичай визначається як умовивід або міркування, що обгрунтовують яку-небудь явну безглуздість, абсурд або парадоксальне твердження, що суперечить загальноприйнятим логічним уявленням. Якщо порушений хоча б один Закон Логіки – це софізм! Софизм (от греч. sóphisma — уловка, ухищрение) – это умышленное нарушение законов логики для внешне правильного доказательства ложной мысли.

Розумна людина зразу відслідковує як його дурять, але не кожний є розумним, хоча розум присутній у кожного.
*****
Парадокси мислення – це основа тютюнової та алкогольної залежності, тобто головная причина абсолютно кожною наркоманії - парадоксальні протиріччя, які вбудовані у мозок людини, а не емоціональні стани або фізична залежність людини. Протиріччя хибного міркування - це протиріччя «словесне», «вигадане».

Сутність підходу до вирішення проблеми: людина, залежна від алкоголю або тютюну, перш за все має залежить від помилок розуму, які підштовхують її до неправильних висновків і як наслідок - до фатальним вчинкив.

раніше:

Обережно Курпатов | Теорія алкогольної дози отрути

Підписуйтесь на новини сайту #ТверезийЧернігів та на наші канали у соцмережах, щоб завжди бути проінформованим з важливих алкогольно-тютюнових питань та подій, які відбуваються в Україні та світі.