професор В.Ю.Зав'ялов

Теги

професор, доктор медичних наук, психотерапевт Європейського реєстру, лікар-психотерапевт вищої категорії, володар Всесвітньої сертифіката по психотерапії, засновник нового напрямку психологічного консультування, психотерапії та коучінгу «Діаналіз®», засновник інституту Діаналізу в Новосибірську, кавалер титулу "The Name in Science "Міжнародного сократовского комітету за сприяння EBA - Європейської бізнес Асамблеї (2013)

У 1982 році Володимир Юрійович Зав'ялов захистив кандидатську дисертацію, а в 1993 - докторську, є автором понад 50 наукових робіт, в тому числі 6 монографій, близько 10 років керував секцією медичної психології та психотерапії Новосибірського відділення Товариства психологів СРСР. Під керівництвом Зав'ялова В.Ю. підготовлені і представлені до захисту 4 кандидатські дисертації, готуються до захисту ще три дисертації.
Одним з перших в Росії (2000р) отримав Сертифікат Європейської Асоціації Психотерапевтів (сертифікат ЄАП № 000007), може проводити навчання з психотерапії по повній програмі, прийнятій ЄАП.

З 1997 по 2009 рр. Володимир Юрійович завідував кафедрою психотерапії і психологічного консультування НМГА, яку сам організував. Під його керівництвом пройшли навчання і особистісний тренінг понад 300 лікарів різних спеціальностей.
Зав'яловим В.Ю. розроблена і успішно застосовується оригінальна система інтегративної психотерапії "Діаналіз", заснована на абсолютній діалектиці А.Ф. Лосєва, своя методика викладання психотерапії (інтерактивний метод навчання на основі "сократівського діалогу"), при якому знання активно засвоюються через формування індивідуалізованої системи базових понять і особистого стилю психотерапії.

У 2008 році В. Ю. Зав'ялов став володарем Всесвітнього Сертифікату з психотерапії.
У 2009 році В. Ю. Зав'ялов став Лауреатом премії «Професіонал року» в номінації «Творець науково-практичної школи» діаналізу.


17 грудня 2013 року в найстарішому університетському і науковому центрі Європи Оксфорді відбулася церемонія вручення Володимиру Юрійовичу однієї з престижних європейських нагород в області науки, технологій, освіти - "The Name in Science". 

Кавалер титулу "The Name in Science" отримує орденський знак на блакитній стрічці «За внесок в світову науку» з барельєфом Сократа і написом «Слава вченому», Диплом кавалера титулу "The Name in Science", його ім'я заноситься до світового реєстру видатних вчених. Дивіться докладніше: https://dianalyz.info/dianaliz/ob-avtore


За час навчання діаналітичного консультування В.Ю. Зав'яловим і його учнями більш 50 психологів і психотерапевтів отримали особистий сертифікат В.Ю. Зав'ялова, 10 фахівців - диплом інструктора Діаналізу, що дає право викладання цього методу, 9 учнів В.Ю. Зав'ялова отримали Європейський Сертифікат психотерапевта.