Про нас

ТегиЧернігівська обласна громадська організація "Тверезий Чернігів" 
Голова організації - Артем Ступаков
м. Чернігів 
Viber, WhatsApp, Telegram + 38 098 1120 303
e-mail: startem81@gmail.com

Ми - група людей, які усвідомлено вибрали природний Тверезий спосіб життя. Об'єднавшись у громадську організацію, ми відстоюємо Право на Тверезість наших співгромадян. У кожного з нас були свої мотиви присвятити частину свого життя цій діяльності, нас підштовхнуло до цього почуття несправедливості та протест проти брехливої інформації про легальну наркотичну отруту - алкоголь і тютюн та прагнення кращої долі для нашого народу.Геннадій Сірий


Народився в 1972 році. За фахом радіотехнік, працюю в сфері послуг по ремонту електронних засобів зв'язку. У вільний час люблю читати, віддаю перевагу активним видам відпочинку, цікавлюся психологією, йогою, філософією, музикою. Одружений, виховую 3-х дітей, люблю відпочивати всією сім'єю на природі.
Не отруююсь алкоголем з 2007 року, глибоко переконаний в негативному впливі алкоголю на людину і суспільство.
На особистому прикладі переконую інших вести тверезий спосіб життя, часто ділюся матеріалами по цій темі.
E-mail: grey_tu@mail.ru


Коваленко Ігор

Народився в 1976 році. Живу в Чернігові з сім'єю: дружина Валентина, син Олександр, донечка Екатеріна. В 1998 році закінчив Київський Торгово-економічний Університет, за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аудит в банках». Майже 12 років, працював у банківській сфері, пройшов шлях від економіста до керівника дирекцією банку. Прихильник здорового способу життя в усіх проявах цього поняття. Люблю спорт, активний відпочинок, масові заходи, музику, читання, спілкування, подорожі. Хобі - пошук нових знань про людину і світ, і тестування їх на собі. Кредо - «Немає нічого неможливого! Я все можу!" Установка - «Я Люблю життя з її подарунками і сюрпризами!». Мета життя - відкрити світ для себе і своє призначення для світу. Алкоголь вперше спробував в 12 років. За своє життя "випив" цього зілля якщо не море, то маленький ставок точно.  
Остаточне рішення стати противником алкогольної отрути я прийняв на курсах за методом Шичка, проведених у 2010 році в Ладижині на Вінничині Ф. М. Калинчуком. Дякую та низький уклін цій Людині. Я зробив свій вибір, і вірю в нашу місію. Якщо світло буде сильніше, до нього прийде більше людей і сила наша суттєво зросте.
E-mail: igor.kovalenko76@gmail.com


Мазко Сергій

Народився у 1980 р. Тверезий спосіб життя веду з 2009 року. Шлях до тверезості почався через християнські пости. А після того як познайомився з деякими матеріалами з собріології прийшов до усвідомлення, що тверезість - норма людського життя.
Тільки свідомо твереза людина здатна освоїти весь свій генетично обумовлений потенціал і в повній мірі виконати свою місію.
E-mail 611672@mail.ru


Кравчук СвітланаВиховую двох дітей. Хочу бути для них прикладом тверезих людських можливостей.
Дуже хвилює доля всієї нашої молоді, яку своїм згубним прикладом спочатку псують дорослі, а потім кажуть «Яка нині молодь пішла!»
Алкоголь не вживаю з 2008 року.
E-mail :  samma@meta.ua

Єщенко Марина

Народилася і виросла у м. Прип'ять.
Після аварії на ЧАЕС у 1986 р, живу, вчуся і працюю в Чернігові.
Мені цікаво жити!
Професії: юрист, психолог. Заміжня, дочка, онук.
У березні 2008 р. переглянула лекції з тверезості, які остаточно розсіяли мої ілюзії у відношенні до алкоголю, назавжди відмовилася від спиртного.
Це рішення приймала після серйозного обдумування і обговорення зі своєю дочкою і подругою.
Кращий приклад - їх батьки!
Тепер ми разом активно пропагуємо тверезе, здорове, свідоме життя!
E-mail:   marina_sveta@dytynets.net.ua   


Марухно Михайло


Народився у 1983 р. у Молдові.
Більшу частину життя прожив в Україні і вже 10 років живу в Чернігові.
Багато років я займаюся позитивної психологією і саморозвитком. Раніше упор робив на фізичний розвиток а тепер на розвиток навичок швидкісного читання і сверхпамяти. За все своє життя я жодного разу не був п'яним, так само ніколи не курив.
Приблизно в 11 років я дізнався про те як небезпечний тютюн для здоров'я і назавжди засвоїв одне, тютюн - отрута і вживати його не можна ні в якому разі. Трохи пізніше я дізнався і про те, наскільки небезпечний алкоголь і це захистило мене і від цієї кривої доріжки.
...
З додаткових захоплень займаюся біологією і хімією, вивчаю історію і медицину, так як вважаю, що людина повинна знати все про себе і про своє минуле. Пишу вірші, а так само вже другу книгу.Дводенний семінар з основ тверезого життя для психологів шкіл м. Чернігова. 
Вересень 2013 р.