Про нас

Теги


Чернігівська обласна громадська організація "Тверезий Чернігів" 
Голова організації - Артем Ступаков
м. Чернігів 
тел: + 38 093 751 8080
Viber, WhatsApp, Telegram 
e-mail: startem81@gmail.com

Ми - група людей, які усвідомлено вибрали природний Тверезий спосіб життя. Об'єднавшись у громадську організацію, ми відстоюємо Право на Тверезість наших співгромадян. У кожного з нас були свої мотиви присвятити частину свого життя цій діяльності, нас підштовхнуло до цього почуття несправедливості та протест проти брехливої інформації про легальну наркотичну отруту - алкоголь і тютюн та прагнення кращої долі для нашого народу.
Геннадій Сірий


Народився в 1972 році. За фахом радіотехнік, працюю в сфері послуг по ремонту електронних засобів зв'язку. У вільний час люблю читати, віддаю перевагу активним видам відпочинку, цікавлюся психологією, йогою, філософією, музикою. Одружений, виховую 3-х дітей, люблю відпочивати всією сім'єю на природі.
Спочатку про тверезий спосіб життя і вплив алкоголю на людину дізнався з лекції В. Г. Жданова в 2007 році, згодом виявив цілий пласт інформації на цю тему в інтернеті і, вивчаючи її, остаточно прийшов до висновку про необхідність вести і пропагувати тверезий спосіб життя. Не отруююсь з 2007 року, глибоко переконаний в негативному впливі алкоголю на людину і суспільство.
На особистому прикладі переконую інших вести тверезий спосіб життя, часто ділюся матеріалами по цій темі.
E-mail: grey_tu@mail.ru
Коваленко Ігор

Народився в 1976 році. Живу в Чернігові з сім'єю: дружина Валентина, син Олександр, донечка Екатеріна. В 1998 році закінчив Київський Торгово-економічний Університет, за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аудит в банках». Майже 12 років, працював у банківській сфері, пройшов шлях від економіста до керівника дирекцією банку. Прихильник здорового способу життя в усіх проявах цього поняття. Люблю спорт, активний відпочинок, масові заходи, музику, читання, спілкування, подорожі. Хобі - пошук нових знань про людину і світ, і тестування їх на собі. Кредо - «Немає нічого неможливого! Я все можу!" Установка - «Я Люблю життя з її подарунками і сюрпризами!». Мета життя - відкрити світ для себе і своє призначення для світу. Алкоголь вперше спробував в 12 років. За своє життя "випив" цього зілля якщо не море, то маленький ставок точно. Лекції В. Жданова, побачені мною в 2005 році заклали міну в мой "алкогольний світогляд". Остаточне рішення стати противником алкогольної отрути я прийняв на курсах за методом Шичка, проведених у 2010 році в Ладижині на Вінничині Ф. М. Калинчуком. Дякую та низький уклін цій Людині. Я зробив свій вибір, і вірю в нашу місію. Якщо світло буде сильніше, до нього прийде більше людей і сила наша суттєво зросте.
E-mail: igor.kovalenko76@gmail.com


Мазко Сергій

Народився у 1980 р. Тверезий спосіб життя веду з 2009 року. Шлях до тверезості почався через християнські пости. А після того як познайомився з деякими матеріалами з собріології (лекції В.Г.Жданова) прийшов до усвідомлення, що тверезість - норма людського життя.
Тільки свідомо твереза людина здатна освоїти весь свій генетично обумовлений потенціал і в повній мірі виконати свою місію.
E-mail 611672@mail.ru


Кравчук Світлана

Як і більшість, повірила у "теорію культурного пиття" - пити потрібно в міру. Після перегляду лекції В. Г. Жданова «Теорія тверезості» зрозуміла, кому і для чого вигідно, щоб народ перетворився на ганебне стадо.

Виховую двох дітей. Хочу бути для них прикладом тверезих людських можливостей.
Дуже хвилює доля всієї нашої молоді, яку своїм згубним прикладом спочатку псують дорослі, а потім кажуть «Яка нині молодь пішла!»
Алкоголь не вживаю з 2008 року.
E-mail :  samma@meta.ua
Єщенко Марина

Народилася і виросла у м. Прип'ять.
Після аварії на ЧАЕС у 1986 р, живу, вчуся і працюю в Чернігові.
Мені цікаво жити!
Професії: юрист, психолог. Заміжня, дочка, онук.
У березні 2008 р. переглянула лекції В. Г. Жданова, які остаточно розсіяли мої ілюзії у відношенні до алкоголю, назавжди відмовилася від спиртного.
Це рішення приймала після серйозного обдумування і обговорення зі своєю дочкою і подругою.
Кращий приклад - їх батьки!
Тепер ми разом активно пропагуємо тверезе, здорове, свідоме життя!
E-mail:   marina_sveta@dytynets.net.ua   


Марухно Михайло


Народився у 1983 р. у Молдові.
Більшу частину життя прожив в Україні і вже 10 років живу в Чернігові.
Багато років я займаюся позитивної психологією і саморозвитком. Раніше упор робив на фізичний розвиток а тепер на розвиток навичок швидкісного читання і сверхпамяти. За все своє життя я жодного разу не був п'яним, так само ніколи не курив.
Приблизно в 11 років я дізнався про те як небезпечний тютюн для здоров'я і назавжди засвоїв одне, тютюн - отрута і вживати його не можна ні в якому разі. Трохи пізніше я дізнався і про те, наскільки небезпечний алкоголь і це захистило мене і від цієї кривої доріжки.
З роками я познайомився з працями Жданова В.Г. і це тільки зміцнило мене в своїх позиціях. Раніше я міг випити по великих святах під «тиском» родичів трохи домашнього вина, але вже приблизно п'ять років не роблю і цього.
З додаткових захоплень займаюся біологією і хімією, вивчаю історію і медицину, так як вважаю, що людина повинна знати все про себе і про своє минуле. Пишу вірші, а так само вже другу книгу.

Дводенний семінар з основ тверезого життя для психологів шкіл м. Чернігова. 
Вересень 2013 р.