12.13.2018

Верховна Рада на законодавчому рівні визначила віскі як «харчовий продукт» - «напій»

Виробники алкогольної наркотичної отрути та їх лобі у парламенті не сплять, а вдало працюють і день, і ніч, але не можуть дати правдиве визначення етиловому спирту.

Верховна Рада на законодавчому рівні визначила віскі як «харчовий продукт» - «напій», тобто ОТРУТУ ВИЗНАЛИ ЇЖОЮ
Відповідний закон зі змінами до Податкового кодексу з "бюджетного пакета" оприлюднено на сайті парламенту та в газеті "Голос України", передає "Інтерфакс-Україна".

Документ встановлює, що віскі - це алкогольний напій, міцністю від 35 до 45 відсотків об'ємних одиниць з характерним ароматом, виготовлений за коньячною технологією з витриманого в обвуглених всередині дубових бочках (ємностях з обвугленою дубовою клепкою) зернового наркотичного аклогольного отруйного дистиляту.

Крім того, в законі розмежовано поняття "спирт етиловий денатурований" і "спирт етиловий неденатурований"- але саме поняття етиловий спирт - це взагалі не визначено ніде в законах України! 

Раніше повідомлялося, що українські винороби висловили спільну позицію, яка узгоджується з діями уряду в частині виконання положень угоди про ЗВТ Україна-ЄС в питанні заміни найменувань продукції"


Підписуйтесь на новини сайту #ТверезийЧернігів, та на наші канали у соцмережах, щоб завжди бути проінформованим з важливих алкогольно-тютюнових питань та подій, які відбуваються в Україні та світі.