1.16.2019

Обережно кодувальники


Не потрібно шукати чарівну таблетку, її немає!!!
Нагадаємо! Причина алкогольно-тютюнової залежності "кодуванням" не знімається. Кодування - це майстерний засіб шахрайства. "Кодувальники" не працюють з причиною залежності, саме тому не можуть допомогти людині.

В Україні "кодування" алкогольних кліентів дозволяється на законних підствах, сотні тисяч залежних людей знову і знову проходять через конвейер кодувальників та віддють їм щорічно шалені гроші. Кодувальникі - найкращі друзі алкогольних бариг виробників.

Щабель нижче в ієрархії шарлатанів займають наркологи-фармакологи та лікарі-психотерапевти, які також не працюють з причиною залежності.

Віталій Євтушенко(на видео) cхожий на Аллана Чумака - феєричний брехун вищої категорії, кодувальник, шарлатан-фокусник - керівник "Центру лікування гіпнозом" в Дніпропетровську, "лікар-психотерапевт вищої категорії"

Ми вам допоможемо!
Алкогольна та нікотинова залежність не лікується, а долається. Єдина людина, яким може керувати людина, це є він сам.
Наші фахівці володіють унікальною методикою позбавлення самої причини алкогольно-тютюнової залежності!
Звертайтесь до голови організації Чернігівської обласної громадської організації "Тверезий Чернігів" - Артема Ступакова 


18+

Існують також і інші кодувальники- шахраї садисти у білих халатах, які нібито щось там "підшивають".

Такий кодувальник - це особлива сволота, яка просто дурить залежного. Ось у відео ми бачимо, як залежна людина дозволила цій сволоті розрізати собі шкіру на спини.

Кодувальник як м’ясник безжалісно знущається з людини та бубонить якусь дурню про те, що він там щось чарівне кидає у відкриту рану. А жерва кодувальника покірно лежить та намагається вірити, що воно йому щось допоможе.

Він просто розрізає і зашиває... це звичайне шоу в формі операції, розраховане на навіювання і в процесі розрізу кодувальник бубонить про «випадіння гівна», сечі та відсутність «стояка» – у всю цю дурню повинен увірувати пацієнт, ну а сам величезний шов - щоб він дивився на нього в дзеркало і вірив у те, що його «підшили» і що він тепер може померти від споживання алкоголю.

Це просто жах.

18+

Підписуйтесь на новини сайту #ТверезийЧернігів та на наші канали у соцмережах, щоб завжди бути проінформованим з важливих алкогольно-тютюнових питань та подій, які відбуваються в Україні та світі.