12.29.2019

У Нью-Йорку хочуть заборонити курити на ходу

на двох мовах/на двух языках

Майже кожний українець стикається з ситуацією, коли його насильно примушують дихати отруйним табачним димом на вулицях міст. Якщо існує свобода палити цигарки на вулицях, то де ж свобода дихати свіжим повітрям тим людям, які взагалі не палять?

Так у Нью-Йорку вже залишилося не так багато місць, де можна спокійно покурити, не отримавши штраф за куріння в громадському місці, одним з таких місць були вулиці міста, але тепер і вони можуть стати забороненими для курців.


Депутат міськради Пітер Ку  від 20 округу Нью-Йорка вніс законопроект, що забороняє курити на ходу на вулицях Нью-Йорка.
«Ви можете йти по вулиці та палити цигарки, але якщо цей закон буде прийнятий, ніхто не зможе курити на ходу» - каже Ку. Депутат Ку стверджує, що його закон повинен вберегти від наслідків вторинного куріння мільйони жителів міста.
«Уявіть собі, що ви йдете по своїх справах, - каже він, - а попереду вас йде курець і вам доводиться дихати димом, який ви не виносите. Я сам опинявся не раз у такій ситуації ».

У разі прийняття закону таких курців штрафуватимуть на $ 50, зараз такий штраф накладають за куріння в парках.
Запропонований депутатом від Квінса закон викликав вже бурхливе обговорення в соціальних мережах...

«Це ж скільки поліцейських додатково знадобиться, щоб домогтися виконання цього безглуздого закону», - запитує користувач під ніком Брудний Гаррі.
Однак закона є і завзяті прихильники, які пропонують збільшити суму штрафу до сотні доларів, щоб використовувати гроші курців на потреби міста.

Втім, обмовляється в законі, що стоїть штрафувати за куріння не будуть. Так що курці можуть відійти в сторону, зупинитися і покурити. Адже курити на ходу особливо шкідливо.

russian:

Почти каждый украинец сталкивается с ситуацией, когда его насильно заставляют дышать ядовитым табачных дымом на улицах городов. Если существует свобода курить на улицах, то где свобода дышать свежим воздухом тем людям, которые вообще не курят?

Так в Нью-Йорке уже осталось не так уж и много мест, где можно спокойно покурить, не получив штраф за курение в общественном месте, одним из таких мест были улицы города, но теперь и они могут стать запретными для курильщиков.

Депутат горсовета от 20 округа Нью-Йорка внес законопроект, запрещающий курить на ходу на улицах Нью-Йорка.
«Вы можете идти по улице и курить сигареты, но если этот закон будет принят, никто не сможет курить на ходу» говорит Ку... Ку утверждает, что его закон должен уберечь от последствий вторичного курения миллионы жителей города.
«Представьте себе, что вы идете по своим делам, — говорит он, — а впереди вас идет курильщик и вам приходится дышать дымом, которые вы не выносите. Я сам оказывался не раз в такой ситуации».

В случае принятия закона таких курильщиков будут штрафовать на $50, сейчас такой штраф налагают за курение в парках.
Предложенный депутатом от Квинса закон вызвал уже бурное обсуждение в соцсетях...

«Это ж сколько полицейских дополнительно понадобится, чтобы добиться выполнения этого нелепого закона», — спрашивает пользователь под ником Грязный Гарри.
Однако у закона есть и ярые сторонники, предлагающие увеличить сумму штрафа до сотни долларов, чтобы использовать деньги курильщиков на нужды города.
Впрочем, оговаривается в законе, стоящего человека штрафовать за курение не будут. Так что курильщики могут отойти в сторону, остановиться и покурить. Ведь курить на ходу особенно вредно.

_________________

Підписуйтесь на новини сайту #ТверезийЧернігів та на наші канали у соцмережах, щоб завжди бути проінформованим з важливих алкогольно-тютюнових питань та подій, які відбуваються в Україні та світі.