8.04.2020

В Україні з’явилися перші приватні виробники спирту

на двох мовах/на двух языках


Тепер алкогольну отруту може виробляти хто завгодно.
В Україні з’явилися перші приватні виробники наркотичної отрути - етилового спирту! Міністерство фінансів видало відповідні ліцензії приватним заводам. Зе-президент "знає" що робить.

"«Державне» підприємство «Укрспирт» (підприємство, що діє на основі державній власності, або підприємство, у статутному капіталі якого частка державної власності становить 50% і більше відсотків) більше не є монополістом. Раніше лише воно мало право на виробництво спирту.

За останні 10 років виробництво легального этилового спирту в Україні скоротилося вчетверо. Водночас частка тіньового спирту тільки зростала і в 2019-му сягнула 55% від загального споживання. Через це Україна щороку втрачала близько 4,6 мільярда гривень.

Роздержавлення спиртової галузі стало можливим завдяки президентському законопроєкту № 2300, який Верховна Рада ухвалила 3 грудня торік. Від липня 2020 року приватні компанії будь-якої форми власності отримали право виробляти спирт, але вони обов’язково повинні мати на це ліцензію." - повідомляє Укрправда.

Далі алкогольна пропаганда на «Укрправді» пише, що ринок алкогольної отрути «нарешті стане конкурентним і прозорим». Це дуже така зручна маніпуляція – ховати злочини против населення під брехливі теорії міфічного ринку.

Якби влада в Україні була народною, то вона б охороняла населення країни від свавілля алкогольних бариг і не дбала би про їх доходи та алкогольні доходи в бюджет.

Байка про доходи в бюджет від реалізації алкоголю - це дуже підла та підступна маніпуляція. Доходи від продажу наркотичної отрути можуть робити та рахувати лише негідники та вороги українського народу!
Алкогольний Геноцид в Україні вдосконялюється!

russian:

Теперь алкогольную наркотическую отрыву сможет производить кто угодно.

В Украине появились первые частные производители наркотического яда - этилового спирта! Министерство финансов издало соответствующие лицензии частным заводам. Зе-президент "знает" что делает.

"«Государственное» предприятие «Укрспирт» больше не является монополистом. Ранее только оно имело право на производство спирта.

За последние 10 лет производство легального этилового спирта в Украине сократилось в четыре раза. В то же время доля теневого спирта только росла и в 2019-м достигла 55% от общего потребления. Поэтому Украина ежегодно теряла около 4,6 миллиарда гривен.

Разгосударствление спиртовой отрасли стало возможным благодаря президентскому законопроекту № 2300, который Верховная Рада приняла 3 декабря прошлого года. От июля 2020 частные компании любой формы собственности получили право производить этиловый спирт, но они обязательно должны иметь на это лицензию." - сообщает Укрпавда.

Далее алкогольная пропаганда на «Укрправде» пишет, что наркотический рынок алкогольной отравы  «наконец-то станет конкурентным и прозрачным». Это такая очень удобная манипуляция - прятать преступления против населения под лживые теории мифического рынка.

Если бы власть в Украине была народной, то она охраняла населения страны от произвола алкогольных барыг и не заботилась бы об их доходах и доходах в бюджет.

Болтовня о доходах в бюджет от реализации алкоголя - это очень подлая манипуляция. Доходы от продажи наркотического яда могут делать и считать только негодяи и враги народа!
Алкогольный геноцид в Украине совершенствуется!
__________
Підписуйтесь на новини сайту #ТверезийЧернігів та на наші канали у соцмережах, щоб завжди бути проінформованим з важливих алкогольно-тютюнових питань та подій, які відбуваються в Україні та світі.