9.10.2020

Твереза людина не страждає | Артем Ступаков

на двох мовах/на двух языках


Свідома Твереза Людина не страждає від того, що навколо бензин на автозаправках у відкритому доступі ... куди можливо прийти та прикластися до шлангу - посмоктати бензин ..
Людину тверезника таке не турбує взагалі😂 ... 
Тверезник, коли бачить всюди навколо алкоголь, його мозок абсолютно спокійний, так як алкоголь йому взагалі не потрібен, так само як і смоктати бензин, нафту, ацетон, гальмівну рідину та інші отруйні речовини навколо. Навіщо заливати собі в рот отруту, яка не є харчовим продуктом?

russian:

Трезвый человек (трезвенник) абсолютно не страдает от того, что вокруг бензин на автозаправках в открытом доступе... куда можно прийти и приложиться к шлангу - пососать бензин.. Человека трезвенника такое не беспокоит вообще😂 ... 
Трезвенник, когда видит повсюду алкоголь, то его мозг абсолютно спокоен, так как алкоголь ему не нужен, также как и сосать бензин, нефть, ацетон, тормозную жидкость и прочие отравляющие вещества вокруг. Зачем заливать в рот то, что не является пищевым продуктом?

Підписуйтесь на новини сайту #ТверезийЧернігів та на наші канали у соцмережах, щоб завжди бути проінформованим з важливих алкогольно-тютюнових питань та подій, які відбуваються в Україні та світі.