6.12.2021

600 сигарет в лёгких табачного наркомана

 

600 сигарет - это 30 стандартных пачек сигарет. 
Для табачных наркоманов с дозой одна пачка в сутки - это месяц "работы". В год это 360 пачек сигарет... за 10 лет - 3600 пачек.
Теперь можете легко представить что происходит с лёгкими курильщика. 

Если вы курите, вы вредите не только себе, но и людям вокруг вас! В сигаретном дыме содержится почти 7 000 химических соединений, 250 из которых — токсичны, а 69 вызывают онкологические заболевания. Табачный дым влияет практически на все системы и органы человека и особенно опасен для каждого человека!Алкоголь
 та тютюн - це їжа чи наркотична отрута?

З одного боку Закони України визначають алкоголь і сигарети(тютюн) - їжею(продуктом харчуванням), виробництво їх відноситься до галузі Харчової промисловості, але з іншого боку - наркологічні служби та наркологи називають їх психоактивними речовинами, такими, що завдають шкоду людському здоров'ю. Послуги алкогольним та тютюновим наркоманам надають лікарі наркологи, а не дієтологи. Абсурд!

Порушений головний закон Логіки - Закон суперечності. Не може речовина з отруйною наркотичною дією і властивістю одночасно вважатися і продуктом харчуванням(їжею). Одне спростовує інше, одне суперечить іншому в один і той же час, по одному і тому ж питанню. Маємо в наявності явне протиріччя, яке не вирішується десятиліттями ...

Парадокси мислення – це основа тютюнової та алкогольної залежності, тобто головная причина абсолютно кожною наркоманії - парадоксальні протиріччя, які вбудовані у мозок людини, а не емоціональні стани або фізична залежність людини. Протиріччя хибного міркування - це протиріччя «словесне», «вигадане».

 раніше:

Понад 80% дорослих (15+ років) хочуть заборону куріння в громадських місцях

Підписуйтесь на новини сайту #ТверезийЧернігів та на наші канали у соцмережах, щоб завжди бути проінформованим з важливих алкогольно-тютюнових питань та подій, які відбуваються в Україні та світі.