12.27.2021

Обережно алкогольні корпоративи | Алкогольна наркоманія

Ми живемо в алкогольній країні, але мало хто з громадян знає, що алкоголь у зимовий час може стати причиною смерті від переохолодження тіла. Під дією алкоголю пори шкіри розкриваються і починається інтенсивне виділення (втрата) тепла... людині здається, що їй тепло, але насправді людина замерзає смертельно. Напередодні зимових свят повсюдно знаходять трупи алкоголізованих людей.

Живи Тверезо!

****

У Херсоні під час корпоративу жінка вийшла з ресторану без одягу та зникла. Через кілька днів її знайшли мертвою, мабуть, вона задрімала на морозі і загинула, - про це повідомляє Кherson.net.ua.

38-річна мешканка селища на Херсонщині Яна Судакова вирушила до міста на корпоратив, святкування проходило у ресторані "Моцарт". З приміщення вона вийшла без верхнього одягу та зникла безвісти.

Після цього жінку почала шукати і поліція, і громадські активісти. Однією з версій було те, що вона поїхала веселитися далі. Проте опитування її друзів і знайомих не давало жодних результатів.

Як з'ясувалося після перегляду камер відеоспостереження ресторану, Яна вийшла із закладу через чорний хід і пішла до сусідньої занедбаної будівлі, можливо хотіла побути на свіжому повітрі. У будівлі і знайшли її тіло, слідів насильства на ньому не було. В алкогольному стані вона просто задрімала на морозі і загинула від переохолодження тіла.

****

Видео: Антипод трезвому веселью – алкогольный корпоратив фитнес-клуба «СпортЛайф» Кременчуг. Показано как ведущий со своей алкогольной программой цинично унижает публику. Срез современного украинского общества:Мы проживаем в алкогольном государстве, но мало кто из граждан знает о том, что алкоголь в зимнее время может стать причиной смерти от переохлаждения тела. Под действием алкоголя поры кожи раскрываются и начинается интенсивное выделение (потеря) тепла... человеку кажется что ему тепло, но на самом деле человек замерзает смертельно. В канун зимних праздников повсеместно находят трупы алкоголизированных людей. 

В Херсоне во время корпоратива женщина вышла из ресторана без верхней одежды и исчезла. Спустя несколько дней ее нашли мертвой, вероятно она задремала на морозе и замерзла насмерть, - об этом сообщает Кherson.net.ua. 


38-летняя жительница поселка в Херсонской области Яна Судакова отправилась в город на корпоратив, празднование проходило в ресторане "Моцарт". Из помещения она вышла без верхней одежды и пропала без вести.

После этого женщину начала искать и полиция, и общественные активисты. Одной из версий было, что она уехала веселиться дальше. Однако опрос ее друзей и знакомых н едал никаких результатов.

Как выяснилось после просмотра камер видеонаблюдения ресторана, Яна вышла из заведения через черный ход и пошла к соседнему заброшенному зданию, возможно хотела побыть на свежем воздухе. В здании и обнаружили ее тело, следов насилия на нем не было. В алкогольном состоянии она просто задремала на морозе и замёрзла насмерть.

Живи Трезво!

Підписуйтесь на новини сайту #ТверезийЧернігів та на наші канали у соцмережах, щоб завжди бути проінформованим з важливих алкогольно-тютюнових питань та подій, які відбуваються в Україні та світі.