6.27.2019

Чому почали палити цигарки

на двох мовах/на двух языках


Чому почали палити цигарки?

Прийшла на протверезіння жінка, трохи старше за 60 років.
- Чому почали курити?
- Чоловіка в 80 році вбили в Афгані, і я закурила.
- Ясно, серйозний привід почати.
Всі знають про 15 000 вбитих радянських солдатів, а скільки померло від залежностей з тих 2 млн, які були в Афгані?
- Звідки ж я знаю.

Так і є, про 15 000 знають всі, а про другу цифру ЗМІ чомусь не розповідають.
Мене завжди в лютому посміхає, коли згадують про жертви в Афгані. З огляду на те, що від тютюну і горілки загинуло на порядок більше, ніж від куль душманів.

Тобто вона, як більшість курців, відразу підсунула аргумент-відмазку, в основі якої причина - емоційні розлади! Це масове явище серед курців. Правда в тому, що у 100% випадків, курець не знає чому він отруює себе тютюновим димом. Якби він знав причину, він би ніколи не труїв себе тютюном!

Самостійно дізнатися про цю причину - дуже проблематично, так як вона прихована за тоннами наркологічної та психотерапевтичної макулатури, які приховують справжню причину тютюноотруєння.

Парадокси мислення
- основа тютюнової та алкогольної залежності, в їх основі лежить саме парадоксальність мислення, а не емоційні розлади або фізіологічні потяги людини

russian:

Почему начали курить?

Пришла на отрезвление женщина, чуть старше 60 лет.
- Почему начали курить?
- Мужа в 80 году убили в Афгане, и я закурила.
- Ясно, серьезный повод начать.
Все знают про 15 000 убитых советских солдат, а сколько умерло от зависимостей из тех 2 млн, которые были в Афгане?
- Откуда ж я знаю.

Так и есть, про 15 000 знают все, а про вторую цифру СМИ почему-то не рассказывают.
Меня всегда в феврале улыбает, когда вспоминают про жертвы в Афгане. Учитывая, что от табака и водки погибло на порядок больше, чем от пуль душманов.

Т.е она, как большинство курильщиков, сразу подсунула аргумент-отмазку, в основе которой причина - эмоциональные расстройство! Это массовое явление среди курильщиков. Правда в том, что курильщик в 100% случаев, не знает почему он отравляет себя табачным дымом. Если бы он знал причину, он бы никогда не травил себя табачищем.!

Самостоятельно узнать эту причину - очень проблематично, так как она скрыта за тоннами наркологической и психотерапевтической макулатуры, скрывающими истинную причину табакотравления.

Парадоксы мышления - основа табачной и алкогольной зависимости, в их основе лежит именно парадоксальность мышления - софистические уловки и ошибки, а не эмоциональные расстройства или физиологические влечения человека
________
Підписуйтесь на новини сайту #ТверезийЧернігів та на наші канали у соцмережах, щоб завжди бути проінформованим з важливих алкогольно-тютюнових питань та подій, які відбуваються в Україні та світі.