10.05.2019

Одна исторія алкогольної брехні

на двох мовах/на двух языках

Люди брешуть собі і брешуть оточуючим, і роблять це постійно. Брешуть і алкоголіки, сподіваючись на те, що їх брехню ніхто не помітить.
Вчора потрапили ось на такий пост в інстраграмі, в якому Наташа https://www.instagram.com/_na_nx_/ підсовує нам свою брехню:

"Я не п'ю алкоголь. Від слова взагалі.
Не буду брехати, раніше в моєму житті він був. Регулярно.
Просто одного разу, я зрозуміла кайф відпочинку без алкоголю і з тих пір твердо вирішила, що алкоголю в моєму організмі не буде!
Люблю відвідувати бари чи ресторани, залишаючись абсолютно тверезою, з ясним мисленням. Це дуже круто!
А ще, забавно спостерігати «зомбі» в клубах і усвідомлювати що ти на стороні світла. КИДАЄМО "ПИТИ"? »

І тут же в Сторіс дивимося її свіже відео (16 годин тому), де Наташа смокче мохіто та кальян.

Мохіто - коктейль на основі світлого рому і листя м'яти. Походить з острова Куба, але став популярний в США в 1980-х. Коктейль входить в список «сучасної класики» міжнародної асоціації барменів і класифікується як лонг дрінк.

Вживання алкоголю в День народження, в розумінні Наташи - це не алкоголізм, як і засмоктати келих мартіні, тобто вся алкогольна брехня тримається на "теорії безпечної заходи":

Наташа дурить і себе і оточуючих.
Яскравий приклад суперечливого парадоксального мислення алкоголіка, коли він говорить, що не вживає алкоголь і тут же говорить зворотне: "коли алкоголю трохи, то воно не погано"!

Розум алкоголіка утримує людину в полоні алкогольного антиномічного парадоксу, «сліпою плямою» алкоголіка є протиріччя в установках, мотивах діяльності, міркуваннях і переживаннях, яке вперто не помічається алкоголіками роками.

Зовні Наташа виглядає як чарівна молода жінка, але насправді вона - алкогольний і тютюновий наркоман!

russian:
Люди врут себе и врут окружающим и делают это постоянно. Врут и алкоголики, надеясь на то, что их ложь никто не заметит.
Вчера попали на такой вот пост в инстраграме, в котором Наташа https://www.instagram.com/_na_nx_/ задвигает нам свою ложь:

«Я не пью алкоголь. От слова вообще.
Не буду врать, раньше в моей жизни он был. Регулярно.
Просто однажды, я поняла кайф отдыха без алкоголя и с тех пор твёрдо решила, что алкоголя в моем организме не будет! 
Люблю посещать бары или рестораны оставаясь совершенно трезвой, с ясным мышлением. Это очень круто! 
А ещё, забавно наблюдать «зомби» в клубах и осознавать что ты на стороне света. БРОСАЕМ ПИТЬ?»

И тут же в сторис смотрим её свежее видео(16 часов назад), где Наташа посасывает мохито и кальян.


Мохи́то — коктейль на основе светлого рома и листьев мяты. Происходит с острова Куба, стал популярен в США в 1980-х. Коктейль входит в список «современной классики» международной ассоциации барменов и классифицируется как лонг дринк.

Употребление алкоголя в День рождения, в понимании Наташи - это не алкоголизм, как и засосать бокал мартини, т.е вся алкогольная ложь держится на "теории безопасной меры":


Наташа дурачит и себя и окружающих.
Яркий пример противоречивого мышления алкоголика, когда он говорит, что не употребляет алкоголь и тут же говорит обратное: "когда алкоголя немного, то оно не плохо"! 

Ум алкоголика удерживает человека в плену алкогольного антиномического парадокса, «слепым пятном» алкоголика является противоречие в установках, мотивах деятельности, рассуждениях и переживаниях, которое упорно не замечается алкоголиками годами.

Внешне Наташа выглядит как обаятельная молодая женщина, но на самом деле она – типичный алкогольный и табачный наркоман!
_____________

Підписуйтесь на новини сайту #ТверезийЧернігів та на наші канали у соцмережах, щоб завжди бути проінформованим з важливих алкогольно-тютюнових питань та подій, які відбуваються в Україні та світі.