7.10.2019

Риба скуштувала алкогольну отруту

на двох мовах/на двух языках
Те, що шкідливе рибі, шкідливе і людині.

В результаті пожежі на складі виробника віскі Jim Beam, що сталося 3 липня, в американському штаті Кентуккі стався витік алкогольної отрути. Пляма алкогольної наркотичного отрути викликала масовий мор річкової риби. Про це повідомляє Департамент охорони дикої природи уряду Кентуккі на своїй сторінці в Facebook.

Алкоголь потрапив в річку Кентуккі та Гленнс-Крік. Це спровокувало отруєння алкоголем води, що і призвело до масової загибелі риби. Точні масштаби лиха поки не відомі. Однак експерти стверджують, що загинути могли тисячі особин, запевняють в департаменті охорони дикої природи уряду Кентуккі.

Пляма алкоголю в річці Кентуккі досягло 28 кілометрів в довжину. Воно рухається в бік більшої річки Огайо, де, як припускають екологи, має розчинитися.

Вони збираються оштрафувати виробника віскі за шкоду, завдану навколишньому середовищу.

Для людей витік віскі і мор риби є "безпечними", попередила влада Кентуккі, тоді питання: «Чому ж загинула риба?» Алкогольні клоуни-брехуни в США не відрізняються від клоунів-брехунів в України.

У США пожежа на складах виробника віскі марки Jim Beam в штаті Кентуккі знищив партію алкогольних напоїв загальним обсягом понад 7 млн ​​літрів, повідомляє в середу "Інтерфакс-Україна".

Jim Beam - бренд віскі, заснований в США в 1795 році. Марка належить компанії Beam Global Spirits & Wine, яка в свою чергу є дочірньою компанією Fortune Brands.

Під брендом Jim Beam продаються кілька сортів бурбона і віскі, а також деякі інші види алкогольної відриви


russian:

То, что вредно рыбе, вредное и человеку.

В результате пожара на складе производителя виски Jim Beam, случившегося 3 июля, в американском штате Кентукки произошла утечка алкогольной отравы. Расползающееся пятно алкогольного наркотического яда вызвало массовый мор речной рыбы. Об этом сообщает Департамент охраны дикой природы правительства Кентукки на своей странице в Facebook.

Алкоголь попал в реки Кентукки и Гленнс-Крик. Это спровоцировало отравление алкоголем воды, что и привело к массовой гибели рыбы. Точные масштабы бедствия пока не известны. Однако эксперты утверждают, что погибнуть могли тысячи особей, уверяют в департаменте охраны дикой природы правительства Кентукки.
Пятно алкоголя в реке Кентукки достигло 28 километров в длину. Оно движется в сторону более крупной реки Огайо, где, как предполагают экологи, должно раствориться.
Они собираются оштрафовать производителя виски за ущерб, нанесенный окружающей среде.

Для людей утечка виски и мор рыбы "не опасны", предупредили власти Кентукки, тогда вопрос: «Почему же погибла рыба?» Алкогольные клоуны в США не отличаются от клоунов в  Украины.

В США пожар на складах производителя виски марки Jim Beam в штате Кентукки уничтожил партию алкогольных напитков общим объемом более 7 млн литров, сообщает в среду "Интерфакс-Украина".

Jim Beam - бренд виски, основанный в США в 1795 году. Марка принадлежит компании Beam Global Spirits & Wine, которая в свою очередь является дочерней компанией Fortune Brands.
Под брендом Jim Beam продаются несколько сортов бурбона и виски, а также некоторые другие виды алкогольной отрывы

_______
Підписуйтесь на новини сайту #ТверезийЧернігів та на наші канали у соцмережах, щоб завжди бути проінформованим з важливих алкогольно-тютюнових питань та подій, які відбуваються в Україні та світі.