10.07.2019

Ігроманія веде до зубожіння населення

на двох мовах/на двух языках


ІГРОМАНІЯ веде до зубожіння населення! Такого ви ніколи не почуєте по ящику, а по ящику кажуть ось що: «заборонні заходи не працюють, тому потрібно легалізувати в Україні нелегальний гральний бізнес!»
Тоді давайте забороніть правила дорожнього руху, усуньте заборону на продаж алкоголю дітям і підліткам.

Весь гральний бізнес - це аферизм в особливо великих розмірах. Пропонують легалізувати гральний обман громадян.
Скільки є літератури про те, як влаштований обман в цій індустрії ігроманії. І вони його хочуть легалізувати, тому що комусь це вигідно. А аргументують тим, що нібито будуть надходження від податків ігроманії в бюджет? Точно так кажуть тютюнові та алкогольні бариги - це всес одного поля ягоди.

Ігроман - це людина, в мозок якого вбудований парадокс - помилка мислення. Розум ігромана не бачить його і те, як його обманюють. Допомогти ігроману можливо лише одним способом - прибрати з мозку це шкідливе сміття.
У алкогольного наркомана, як і у ігромана, в мозок вбудована "теорія міри", зараз поясню.

Випадок з практики: неподалік від мене знімав житло Діма з дружиною і маленькою дитиною. Випадково з ним познайомилися він мені і каже:
- Якщо ти займаєшся залежностями, то ти мені дуже потрібен. У мене ціла спільнота тих, хто робить ставки в мережі онлайн, серед них є дуже багато залежних ігроманів і потрібно з ними попрацювати, щоб вони робили ставки помірно.
Я йому:
- Ти ж теж граєш?
- Так!
- І що відрізняє тебе від них?
- Ну я ж роблю це помірно ... у мене досвід робити правильні ставки і я не переходжу межу!

Перед тим як він облаштував свій ютубканал по "мистецтво ставок", який можна дивитися лише за підписку в $ 100 в місяць, він пропрацював в букмекерських конторах близько 15 років ... З його слів - він вміє грати, інші не вміють. Точно так же говорять і алкоголіки - потрібно вміти бухать...т.е той хто не вміє, той алкоголік. Той, хто не вміє грати - той - ігроман. Тобто помилка у них одна, але вони її вперто не бачать.

Логічний кентавр алкоголіка та ігромана - «теорія міри»:
Антиномічний парадокс ігромана - «грати мало (помірно) - не є гра»
Антиномічний парадокс ігромана- «гравець в міру - не є ігроман»
Антиномічний парадокс ігромана - «ставки в міру - не є ігроманія»
Антиномічний парадокс ігромана алкоголіка - «мало алкоголю (міра) - не є алкоголь»
Антиномічний парадокс алкоголіка - «вживання алкоголю - не є алкоголізм»
Антиномічний парадокс алкоголіка- «вживаючий алкоголь в міру - не є алкоголік».

Parimatch - міжнародний холдинг для ставок зі штаб-квартирою в Лімассолі, Кіпр. Компанія була заснована в 1994 році і має більш 2 000 000 зареєстрованих користувачів з різних країн світу.
Parimatch - типові аферисти ігроманії, але в Україні в мережі і по ящику це подається як успішний бізнес-проект. Реклама Parimatch в Україні йде повним ходом. Спільнота ігроманів росте з року в рік. Онлайн ігроманія розвивається стрімко.

Перспективний напрямок терапії - позбавлення від ігроманії.

russian:


ИГРОМАНИЯ ВЕДЁТ К ОБНИЩАНИЮ НАСЕЛЕНИЯ! 
Такого вы никогда не услышите по ящику, а по ящику говорят: «запретительные меры не работают, поэтому нужно легализовать в Украине нелегальный игорный бизнес!»
Тогда давайте отмените правила дорожного движения, снимите запрет на продажу алкоголя детям и подросткам.

Весь игорный бизнес - это аферизм в особо крупных размерах. Предлагают легализовать игорный обман граждан.
Сколько есть литературы о том, как устроен обман в этой индустрии игромании. И они его хотят легализовать, потому что кому-то это выгодно. А аргументируют тем, что якобы будут поступления от налогов игромании в бюджет? Точно так говорят табачные и алкогольные барыги - это всё одного поля ягоды.

Игроман - это человек, в мозг которого встроен парадокс - ошибка мышления. Ум игромана не видит его и то, как его обманывают. Помочь игроману можно лишь одним способом - убрать из мозга этот вредоносный мусор.

У алкогольного наркомана, как и игромана. в мозг встроена "теория меры", сейчас поясню.

Случай из практики: неподалёку от меня снимал жильё Дима с женой и маленьким ребёнком. 
Случайно познакомились с ним, он мне и говорит:
- Если ты занимаешься зависимостями, то ты мне очень нужен. У меня целое сообщество тех, кто делает ставки в сети онлайн, среди них есть очень много зависимых игроманов и нужно с ними поработать, чтобы они делали ставки умеренно. 
Я ему:
- Ты ведь тоже играешь?
- Да!
- И что отличает тебя от них?
- Ну я ведь делаю это умеренно...у меня опыт делать правильные ставки и я не перехожу черту!

Перед тем как он обустроил свой ютубканал по "искусству ставок", который можно смотреть лишь за подписку в $100 в месяц, он проработал в букмекерских конторах около 15 лет...С его слов - он умеет играть, другие не умеют. Точно так же говорят и алкоголики - нужно уметь бухать..т.е тот кто не умеет, тот алкоголик. Тот, кто не умеет играть - тот - игроман. Т.е ошибка у них одна, но их ум упорно её не видит.

Логический кентавр алкоголика и игромана - «теория меры»:
Антиномический парадокс игромана - «играть мало(умеренно) - не есть игра»
Антиномический парадокс игромана- «игрок в меру - не есть игроман»
Антиномический парадокс игромана - «ставки в меру не есть игромания»
Антиномический парадокс игромана алкоголика - «мало алкоголя(мера) - не есть алкоголь»
Антиномический парадокс алкоголика - «употребление алкоголя - не есть алкоголизм»
Антиномический парадокс алкоголика-«употребляющий алкоголь в меру - не есть алкоголик».


Parimatch - международный холдинг для ставок со штаб-квартирой в Лимассоле, Кипр. Компания была основана в 1994 году и имеет более 2 000 000 зарегистрированных пользователей из разных стран мира. 
Parimatch - типичные аферисты игромании, но в Украине в сети и по ящику это подаётся как успешный бизнес-проект. Реклама Parimatch в Украине идёт полным ходом. Сообщество игроманов растёт их года в год. Онлайн игромания развивается стремительно. 

Перспективное направление терапии - избавление от игромании.
_____________
Підписуйтесь на новини сайту #ТверезийЧернігів та на наші канали у соцмережах, щоб завжди бути проінформованим з важливих алкогольно-тютюнових питань та подій, які відбуваються в Україні та світі.