2.18.2020

Вживання алкоголю та тютюнопаління це не хвороби

на двох мовах/на двух языках


Вживання алкоголю та тютюнопаління це не хвороба

Нова рубрика тепер буде по понеділках.
Наявність мізків і навіть невеликих  здібностей логічного мислення, дозволяють швидко повернутися до тверезого життя та зробити це миттєво..
Беріть приклад з Сергія.
https://www.facebook.com/artem.stupakov/videos/2829077363815746/

Парадокси мислення – це основа тютюнової та алкогольної залежності, тобто головна причина абсолютно кожною наркоманії - парадоксальні протиріччя, які вбудовані у мозок людини, а не емоціональні стани або фізична залежність людини. Протиріччя хибного міркування - це протиріччя «словесне», «вигадане».

Сутність підходу до вирішення проблеми: людина, залежна від алкоголю або тютюну, перш за все має залежить від помилок розуму, які підштовхують її до неправильних висновків і як наслідок - до фатальним вчинкив. Але в такому напрямку сучасна наркологія проблему не розбирає, тому що вона пішла шляхом хибних теорій причин наркотизму.

russian:
Употребление алкоголя и курение это не болезнь
#понедельник_мотивация
Новая рубрика теперь будет по понедельникам.
Наличие мозгов и даже скромные способности логического мышления, позволяют быстро вернуться к трезвой жизни и сделать это мгновенно.
Берите пример с Сергея.

Парадоксы мышления - основа табачной и алкогольной зависимости, в их основе лежит именно парадоксальность мышления, а не эмоциональные расстройства или физиологические влечения человека. Противоречие неправильного рассуждения — это противоречие «словесное», «выдуманное».

Сущность подхода к решению проблемы: человек, зависимый от алкоголя или табака  прежде всего зависим от заблуждений ума, которые подталкивают его к неправильным выводам и как итог – к роковым поступкам. Но в таком направлении современная наркология проблему не разбирает, потому как она пошла путём ложных теорий причин наркотизма.

Обережно - наркологічні теорії залежності

__________

Підписуйтесь на новини сайту #ТверезийЧернігів та на наші канали у соцмережах, щоб завжди бути проінформованим з важливих алкогольно-тютюнових питань та подій, які відбуваються в Україні та світі.