4.12.2020

Алкотабаковірус Коронавірус Карантин 2020

на двох мовах/на двух языках


Трохи математики:
Щорічно у всьому світі вмирає приблизно 55 мільйонів чоловік. Від коронавируса вже померло 40 тисяч - це 0,07%. Від алкоголю щороку помирає в районі 7% людей від всіх померлих на Планеті(близько 13% у віковій групі 20-39 років). Це офіційні дані ВООЗ. Отже "зелений змій" щорічно забирає майже 4 мільйони життів - в 100 разів більше, ніж коронавірус.

Тютюн щорічно стає причиною 15% всіх світових смертей, він забирає 8 мільйонів життівв 200 разів більше, ніж коронавірус.

Разом, алкоголь і тютюн вбивають 15 мільйонів чоловік ЩОРОКУ - це приблизно третина всіх смертей на Планеті. А тепер увага питання: "Який бізнес є найбільш прибутковим поряд з торгівлею нафтою, зброєю та нелегальними наркотиками?" - Алкоголь і тютюн!

У Мін'юсті США є цілий департамент, який називається "Бюро алкоголю, тютюну, вогнепальної зброї та вибухових речовин".

У жодній з країн, уражених сьогодні коронапсіхозом, немає заборони на продаж алкоголю і тютюну, що приносять третину всіх смертей на Планеті!
Зате є заборона на вихід з дому - як "захист" від вірусу, який вбиває 0,07% населення. 
Це все що потрібно знати про "людинолюбство" влади.russian:


Немного математики:
Ежегодно во всем мире умирает примерно 55 миллионов человек. От коронавируса на данный момент умерло 40 тысяч - это 0,07%. От алкоголя ежегодно умирает в районе 7% человек (около 13% в возрастной группе 20-39 лет) от всех умерших на Планете. Это официальные данные ВОЗ. Зеленый змий ежегодно забирает почти 4 миллиона жизней - в 100 раз больше, чем коронавирус.
Табак ежегодно становится причиной 15% всех мировый смертей, он забирает 8 миллионов жизней - в 200 раз больше, чем коронавирус. 

Итого, алкоголь и табак разом убивают 15 миллионов человек КАЖДЫЙ ГОД - это примерно треть всех смертей на Планете. А теперь внимание вопрос: "Какой бизнес является самым прибыльным наряду с торговлей нефтью, оружием и нелегальными наркотиками?" - Алкоголь и табак!

В Минюсте США есть целый департамент, который называется "Бюро алкоголя, табака, огнестрельного оружия и взрывчатых веществ".
Ни в одной стране, пораженной сегодня коронапсихозом, нет запрета на продажу алкоголя и табака, приносящих треть всех смертей на Планете
Зато есть запрет на выход из дома из-за вируса, который убивает 0,07% населения.
Это все что нужно знать о "человеколюбии" властей. 
___________

Підписуйтесь на новини сайту #ТверезийЧернігів та на наші канали у соцмережах, щоб завжди бути проінформованим з важливих алкогольно-тютюнових питань та подій, які відбуваються в Україні та світі.