7.16.2021

Не доїдають, але на отруту гроші є завжди... | Про голод в Україні

Не доїдають, але на отруту гроші є завжди... | Про голод в Україні


Гостру нестачу їжі, за даними ЮНІСЕФ, в Україні відчувають 1,1 млн осіб - це на 200 тисяч більше, ніж за минулої оцінці фонду. Ці люди щонайменше змушені пропускати прийоми їжі через брак грошей. Ще 8,7 млн осіб віднесли до категорії тих, хто не пропускають прийоми їжі, але змушені скорочувати споживання їжі, це на 200 тисяч менше, ніж у 2014-2016 роках.


Однак в цілому в Україні найгірший абсолютний показник серед всіх країн Європи за загальною кількістю людей, які відчувають нестачу їжі в Україні ... Слідом йде Росія (9,2 млн чоловік). Даних по Білорусії ЮНІСЕФ не надає.

Втім, в процентному співвідношенні до загального населення найгірша ситуація серед європейських держав ситуація в Албанії. Там недоїдають 46,5% населення. Слідом розташувалася Молдова - 31,7% жителів (1,3 млн чоловік). В Україні ця проблема зачіпає 22,4% осіб, в Росії - близько 6,5%.

https://youtu.be/y3ehGpdZjMc


В Украине недоедают почти 10 млн человек

Острую нехватку пищи, по данным ЮНИСЕФ, в Украине испытывают 1,1 млн человек - это на 200 тысяч больше, чем при прошлой оценке фонда. Эти люди по меньшей мере вынуждены пропускать приемы пищи из-за нехватки денег. Еще 8,7 млн человек отнесли к категории тех, кто не пропускают приемы пищи, но вынуждены сокращать потребление еды, это на 200 тысяч меньше, чем в 2014-2016 годах.

Однако в целом в Украине худший абсолютный показатель среди всех стран Европы по общему числу людей, испытывающих нехватку еды в Украине... Следом идет Россия (9,2 млн человек). Данных по Беларуси ЮНИСЕФ не предоставляет.

Впрочем, в процентном соотношении к общему населению хуже всего среди европейских государств ситуация в Албании. Там недоедают 46,5% населения. Следом расположилась Молдова - 31,7% жителей (1,3 млн человек). В Украине эта проблема затрагивает 22,4% человек, в России - около 6,5%. 

Підписуйтесь на новини сайту #ТверезийЧернігів та на наші канали у соцмережах, щоб завжди бути проінформованим з важливих алкогольно-тютюнових питань та подій, які відбуваються в Україні та світі.